Starostwo Powiatowe w Starachowicach

Pracownicy

Katarzyna Jamroży
Główny Księgowy Starostwa
k.jamrozy@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-11
tel. wew. 911
Pokój 105 (I piętro)

Jolanta Nowak
Główny specjalista
j.nowak@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-13
tel. wew. 913
Pokój 107 (I piętro)

Beata Janikowska
Główny specjalista
b.janikowska@powiat.starachowice.pl
tel.41 276-09-13
tel. wew. 913
Pokój 107 (I piętro)

Ewa Strzelec
Główny specjalista
e.strzelec@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-12
tel. wew. 912
Pokój 106 (I piętro)

Dagmara Zięba
Główny specjalista
d.zieba@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-12
tel. wew. 912
Pokój 106 (I piętro)

Katarzyna Murzyn
Główny specjalista
k.murzyn@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-13
tel. wew. 913
Pokój 107 (I piętro)

Barbara Wesołowska
Inspektor
finansowy@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-12
tel. wew. 912
Pokój 106 (I piętro)

Alicja Księżak
Inspektor
a.ksiezak@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-12
tel. wew. 912
Pokój 106 (I piętro)

Anna Janicka
Inspektor
a.janicka@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-13
telefon wew. 913
Pokój 107 (I piętro)

Kinga Giemza
Kasjer
k.giemza@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-10
tel. wew. 910
Pokój 12 (parter)

 

Metadane

Data publikacji : 29.09.2020
Data modyfikacji : 17.11.2022
Podmiot udostępniający informację:
Starostwo Powiatowe w Starachowicach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Krzysztof Lipa OR
Osoba modyfikująca informację:
Krzysztof Lipa

Opcje strony

do góry