Starostwo Powiatowe w Starachowicach

Pracownicy

Małgorzata Nosowicz
Główny specjalista
m.nosowicz@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-35
tel. wew. 935
Pokój 220 (II piętro)

Katarzyna Klepacz
Główny specjalista
k.klepacz@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-35
tel. wew. 935
fax 41 276-09-35
Pokój 219 (II piętro)

Małgorzata Mazur
Główny specjalista
m.mazur@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-34
tel.wew. 934
fax 41 276-09-34
Pokój 220 (II piętro)

Beata Baniewicz
Główny specjalista
rolnictwo@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-34
tel. wew. 934
Pokój 220 (II piętro)

Magdalena Miernikiewicz
Inspektor
m.miernikiewicz@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-35
tel. wew. 935
fax 41 276-09-35
Pokój 219 (II piętro)

Agnieszka Szumielewicz
Inspektor
a.szumielewicz@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-35
tel.wew. 935
fax 41 276-09-35
Pokój 219 (II piętro)

Tomasz Tusznio
Podinspektor
t.tusznio@powiat.starachowice.pl
lesnictwo@powiat.starachowice.pl
tel. 41 276-09-34
tel.wew. 934
Pokój 220 (II piętro)

 

 

 

Metadane

Data publikacji : 29.09.2020
Data modyfikacji : 17.11.2022
Podmiot udostępniający informację:
Starostwo Powiatowe w Starachowicach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Krzysztof Lipa OR
Osoba modyfikująca informację:
Krzysztof Lipa

Opcje strony

do góry